Účetní program zdarma

Hledáte účetní software zdarma? My takové účetnictví nabízíme. Pro seznámení se s účetním a ekonomickým programem Harmonik, ale také pro plnohodnotný provoz lze zvolit verzi programu START. Verze START není omezena na počet záznamů, které lze pořídit. Skládá se ze sekce Financí - podvojné účetnictví, která obsahuje moduly Deník, Závazky a pohledávky, EET - elektronická evidence tržeb, Zálohy, Přijaté doklady a Rozpočty.

Co získám registrací?

Pro získání aktivačního klíče vyplňte níže uvedené registrační údaje. Po jejich ověření Vám do e-mailu během aktuálního pracovního dne (nejpozději do 24h) pošleme aktivační klíč, který vložíte do registračního formuláře při prvním spuštění programu. Po registraci Vám také pošleme ucelený soubor návodů a tipů, které Vás naučí s programem pracovat a naplno ho využívat.

Registrační formulář
Telefon, abychom vás mohli v případě potřeby kontaktovat.
IČO firmy, pokud jste právnická osoba. Další údaje již vyplňovat nemusíte, doplníme si sami ze služby ARES.


Vaše jméno, pokud jste fyzická osoba.
Ulice, kontaktní adresa.
Město, kontaktní adresa.
PSČ, kontaktní adresa.

Jak dál po odeslání registrace?

Pro zprovoznění si stáhněte instalační balíček programu Harmonik ze stránky Ke stažení / Plná (licencovaná) verze a proveďte instalaci programu. Na uvedené stránce je také návod, jak instalaci provést. Protože je Harmonik START monoverze (tzn. lze účtovat jednu firmu), je potřeba při instalaci zvolit rovnou požadovaný typ účtované firmy (podnikatel, příspěvková nebo nevýdělečná). Pokud již máte nainstalovanou demoverzi programu, doporučujeme program odinstalovat a nainstalovat znovu.

Program se mě líbí, chci využít další funkce

Pokud budete s verzí START spokojeni, je možné jí kdykoliv rozšířit na některou z dalších konfigurací, které nabízíme - přidat moduly Fakturace, Sklady, Mzdy apod. Při přechodu na jinou konfiguraci není nutné program znovu instalovat, pouze se k již funkční instalaci zadá nové licenční číslo, které zpřístupní požadované moduly. Všechna doposud pořízená data samozřejmě v programu zůstanou a lze s nimi dále pracovat.