Aktuality

Před nedávnou dobou jsme vydali článek účetního blogu Změny EET od března 2018, který informuje o změnách týkající se EET, které nastanou od 1.3.2018. Nyní přinášíme podrobnosti, jak se změny projeví v ekonomickém a účetním programu Harmonik. Od 1. března 2018 se nebude povinnost evidovat tržby vztahovat na platby kartou. Poplatník je ale... Více »
A zase umíme něco nového. Před nedávnou dobou jsme v aktualitách informovali o datové komunikaci Harmoniku se systémem Compost, jehož dodavatelem jsou České dráhy - Informační systémy, a.s. Systém Compost poskytuje služby pro zaevidování vlaku, jeho správu nebo povolení k odjezdu. Komunikace se systémem probíhá pomocí několika zpráv -... Více »
K dispozici ke stažení je nová verze účetního programu Harmonik 2018. Na stránce Ke stažení / Upgrade a aktualizace najdete 2 instalační balíčky. První instalační balíček harmonik96_i_64.exe je určený pouze pro 64-bitové operační systémy Windows. Pokud jej spustíte na 32-bitovém systému, objeví se chybové hlášení. Druhý ... Více »
K dispozici ke stažení je nová verze VABANK DOS 2018. Upgrade pro jednotlivé verze programu najdete na stránkách Ke stažení / Další programy ke stažení, kde je sekce Účetní programy pro DOS. Na uvedeném odkazu je možné najít také PDF soubor s návodem k provedení upgrade VABANK DOS 2018.
Ekonomický a informační software Harmonik není pouze komplexním účetním programem, ale díké svému universálnímu prostředí, dokáže pokrýt široké spektrum dalších činností. Jedním z nich je datová komunikace s organizací České dráhy - Informační systémy, a.s., která je dodavatelem a provozovatelem drážního systému Compost. Ten poskytuje služby pro... Více »