Aktuality

S blížící se poslední, čtvrtou, vlnou EET, nabízíme uživatelům programu Harmonik, ale také široké veřejnosti, možnosti školení v oblasti EET. Na školení, které povede naše lektorka Ing. Ivana Stehlíková, se dozvíte všechny potřebné informace pro úspěšné zvládnutí celé problematiky EET. Budou prezentovány postupy registrace na portále FÚ,... Více »
Pokud máte nedostupný datový server (po spuštění programu Harmonik není vysvícené tlačítko OK), pak zřejmě patříte mezi uživatele, kteří používají operační systém Windows 10 a nainstalovala se jim aktualizace č. 1709 (build 16299.19). Tu vydala 17.10.2017 firma Microsoft a bude probíhat ve fázích, přičemž jako... Více »
Modul Mzdy účetního programu Harmonik byl rozšířený o možnost zpracovat Výkaz o evidenčním počtu zaměstnanců v regionálním školství podle stavu k 30. 9. 2017 (P 1c - 01). Uvedený výkaz se připravuje 1x ročně a je k dispozici ve formátu XML pro export. Rozšiřujeme tak nabídku exportů o další povinný výkaz, který je nutné... Více »
Zákoník práce definuje pracovní pohotovost v § 78 jako dobu, v níž je zaměstnanec připraven k případnému výkonu práce podle pracovní smlouvy, která musí být v případě naléhavé potřeby vykonána nad rámec jeho rozvrhu pracovních směn. Pracovní pohotovost může být jen na jiném místě dohodnutém se zaměstnancem, odlišném od... Více »
Pro odesílání dat formulářů na úřad České správy sociální zabezpečení (ČSSZ) je nutné mít nainstalovaný platný certifikát, který úřad vydává. Certifikát je vždy platný na 1 kalendářní rok a obvykle je vydáván v průběhu aktuální roku na ten následující. A ta situace právě nastala. Pro rok 2017/2018 byl vydaný nový certifikát. Postup jeho... Více »