Nová verze Harmonik 2016 ke stažení

Vážení uživatelé, nová verze pro rok 2016 je připravená a je dostupná na našich stránkách v sekci Ke stažení / Upgrade a aktualizace. Na této stránce, kromě souboru ke stažení, naleznete také návod v PDF, jak provést upgrade systému Harmonik 2016. Přímé odkazy ke stažení souboru upgrade a návodu uvádíme zde: http://www.harmonik.cz/files/uharmonik93.exe a  http://www.harmonik.cz/files/doc/upgrade_harmonik.pdf . Protože se v systému Harmonik jedná o první upgrade, doporučujeme si přečíst vydaný návod a následně postupovat podle uvedených kroků.

Verze pro rok 2016 vyžaduje registraci aktivačním klíčem pro rok 2016, který jsme Vám zaslali e-mailem. Pokud jste uhradili zálohovou fakturu na nový rok a ještě nemáte nový aktivační klíč, kontaktujte naší zákaznickou linku.

Pokud máte zaplacenou verzi Harmonik 2016, ale ještě používáte WinVABANK 2015 (nebo starší verze, případně verze VABANK DOS) a nemáte převedená data, pak je nutné před upgradem programu zajistit převody dat do verze Harmonik 2015. Teprve po převodech bude možné provést upgrade na nový rok 2016 a využívat tak všechny novinky, jako například kontrolní hlášení apod. Postup na převody naleznete zde, http://www.harmonik.cz/files/doc/prevody_dat_harmonik.pdf .

Každoročně je potřeba nastavit číselníky programu pro nový rok. Postup je popsaný na našich stránkách, v sekci Podpora / FAQ - často kladené dotazy, viz. http://www.harmonik.cz/jak-nastavit-harmonik-pro-novy-ucetni-rok .

Jedné z významných novinek ve verzi 2016, tedy kontrolnímu hlášení, se věnujeme ve speciálním článku, ve kterém jsou příklady zadání a to včetně obrázků, viz. http://www.harmonik.cz/kontrolni-hlaseni-v-programu-harmonik .