Zkušební (demo) verze

Demoverze účetního a ekonomického programu Harmonik obsahuje vzorová data a volitelně všechny moduly pro vyzkoušení (Podvojné účetnictví, Daňová evidence (dříve jednoduché účetnictví), Fakturace, Sklady, Prodejna, Pokladna, Banka, EET, Mzdy a personalistika, Autoprovoz, Korespondence, Příkazy k úhradě, Elektronické formuláře, Výroba, Rozpočty, Sestavy a grafy, Termíny a úkoly, Adresář firem, Kontakty a další). Moduly jsou přístupné dle zvoleného typu demoverze. Demoverze je omezena počtem zápisů a nevyžaduje zadání licenčního klíče. Součástí instalace je databázový systém PostgreSQL a procedurální jazyk Python.

Ekonomický systém Harmonik lze provozovat na operačních systémech Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10, v konfiguracích 32-bit i 64bit. Minimální konfigurace pracovní stanice je dvoujádrový procesor 1,5 GHz, 4 GB operační paměti RAM, pevný disk HDD 7200 otáček s cache pamětí 64 MB (alternativně SSD disk), min. 5 GB volného prostoru na disku.

Pokud jste se s demoverzí účetního programu Harmonik již seznámili a byli jste spokojeni s možnostmi, které nabízí, objednejte si plnou verzi. S výběrem vhodné konfigurace modulů pomůže online konfigurátor, jehož součástí je také možnost objednávky a je k dispozici na stránce Obchod / Objednávky. Po získání licenčního klíče nemusíte program odinstalovávat, pouze zadáte licenční kód při spuštění programu.

Další možnost je získání účetnictví ZDARMA ve verzi Harmonik START. Ta obsahuje modul Podvojné účetnictví bez omezení počtu zápisů pro 1 firmu. Více informací o verzi Harmonik START, včetně možnosti online objednávky, naleznete na záložce Obchod / Účetní software ZDARMA.