Jak se stát Harmonikářem?

1) Zjistěte, co vše účetní program Harmonik umí

Troufáme si říct, že toho software nabízí opravdu mnoho. Můžeme se odkázat především na dlouhou zkušenost s vývojem účetních a ekonomických systémů, protože naše historie se začala psát již v roce 1994.

Účetnictví pro účetní, podnikatele nebo školy

Za těch více než 20 let jsme připravili účetnictví, které je vhodné pro účetní, daňové kanceláře nebo bytová družstva. Vše v jednom kompaktním programu, který poskytuje vedení daňové evidence i účetnictví, homebanking, exporty příkazů k úhradě nebo přehledy závazků a pohledávek. Nedílnou součástí jsou agendy pokladny, majetku nebo leasingů a úvěrů. Nabízí také podporu pro snadné účtování bytových družstev nebo SVJ.

Nezklameme ani podnikatele, živnostníky nebo výrobní firmy. V podnikatelském sektoru se Harmonik osvědčí při vystavování faktur zákazníkům nebo evidování přijatých objednávek. Doklady lze zákazníkům posílat e-mailem nebo elektronicky přes EDI či ISDOC. Podporována je komunikace s e-shopy nebo v prodejně (váhy, čtečky, pokladní systémy). Program nabízí také řízení výroby a procesů ve vazbě na sklad a materiál.

Samostatnou kapitolou jsou školy, příspěvkové a neziskové organizace. Pro uvedené subjekty máme připravené speciální výkaznictví a účetní osnovy pro školství nebo neziskovky, umožňujeme posílání elektronických formulářů, školních výkazů a tiskopisů. Uzpůsobená je také evidence mezd pro potřeby škol včetně platových tarifů, exportů přehledů P1-04, ISP apod.

Zavoláte nebo se raději poznáme osobně?

Pokud nenajdete na stránkách informace, které jste hledali, ještě nezoufejte, určitě je v programu najdeme společně. Zavolejte nám na 224 211 287 nebo napište do online podpory na stránkách. A nebo ještě lépe, objednejte si bezplatnou osobní konzultaci kdekoliv po České republice. Nad dobrou brazilskou kávou probereme Vaše požadavky a zkusíme Vám nabídnout naše řešení.

2) Nekupujte zajíce v pytli a nainstalujte si zkušební verzi

Pokud už víte, že program něco teoreticky umí, je dobré si to určitě ověřit prakticky. Nabízíme Vám proto dvě možnosti.

Harmonik START je účetnictví pro 1 firmu bez omezení počtu zápisů. Licenci je zdarma a po instalaci neobsahuje žádná data. Lze vyzkoušet nebo plnohodnotně pracovat s moduly Deník (podvojné účetnictví), Závazky a pohledávky, EET, Zálohy, Přijaté doklady a Rozpočty. 

Demoverze obsahuje vzorová data a pro vyzkoušení volitelně všechny moduly obsažené v plné verzi. Tedy Daňovou evidenci, Podvojné účetnictví, Banku, Příkazy k úhradě, Sklady, Fakturace, Mzdy atd. Zkušební verze je omezena počtem zápisů v jednotlivých modulech.

Pokud budete spokojeni s prostředím programu a jeho ovládáním, je možné si zkušební verze rozšířit na některou z dalších konfigurací, které nabízíme - přidat moduly Fakturace, Sklady, Mzdy apod. Při přechodu na jinou konfiguraci není nutné program znovu instalovat, pouze se k již funkční instalaci zadá licenční číslo, které zpřístupní požadované moduly.

3) Ptejte se a konzultujte

Jestliže máte nainstalováno a dále se s programem seznamujeme, doporučujeme se s námi ještě domluvit na základní online prezentaci. Víme, že váš čas je drahý, proto ho chceme maximálně zefektivnit. Propojíme se společně přes vzdálenou správu a ukážeme vám přímo na vašem PC, jaké má program možnosti. Ať už základní nebo i další pokročilé. Záleží na vás, co budete chtít vědět. Ptejte se nás na co chcete a my na všechno odpovíme.

4) Je to na dobré cestě, stanete se dalším Harmonikářem?

Zjistili jste, co vše Harmonik umí. Vyzkoušeli jste program ve zkušební verzi. Na co jste se chtěli zeptat, na to jsme odpověděli.

Pokud jsme vám dokázali ukázat, že program Harmonik je přesně to, co jste hledali, splnili jsme svou práci dobře. To poslední rozhodnutí je na vás. V nabídce máme různé konfigurace programu, abyste si vybrali vždy jen ty moduly, které potřebujete a pochopitelně neplatili více, než je nutné.

Budeme rádi, když vás budeme moci přivítat do naší velké rodiny Harmonikářů.