Chybová zpráva

  • Notice: Undefined variable: _SESSION ve funkci modul_harmonik_objednavky1_form() (řádek: 686 v souboru /home/www/harmonik.cz/www/harmonik.cz/sites/all/modules/modul_harmonik/modul_harmonik.module).
  • Notice: Undefined index: licenceb ve funkci modul_harmonik_objednavky1_form() (řádek: 696 v souboru /home/www/harmonik.cz/www/harmonik.cz/sites/all/modules/modul_harmonik/modul_harmonik.module).
  • Notice: Undefined index: sleva ve funkci modul_harmonik_objednavky1_form() (řádek: 712 v souboru /home/www/harmonik.cz/www/harmonik.cz/sites/all/modules/modul_harmonik/modul_harmonik.module).
  • Notice: Undefined index: kod ve funkci modul_harmonik_objednavky2_form() (řádek: 764 v souboru /home/www/harmonik.cz/www/harmonik.cz/sites/all/modules/modul_harmonik/modul_harmonik.module).
  • Notice: Undefined index: licencea ve funkci modul_harmonik_objednavky2_form() (řádek: 775 v souboru /home/www/harmonik.cz/www/harmonik.cz/sites/all/modules/modul_harmonik/modul_harmonik.module).
  • Notice: Undefined index: licenceb ve funkci modul_harmonik_objednavky2_form() (řádek: 776 v souboru /home/www/harmonik.cz/www/harmonik.cz/sites/all/modules/modul_harmonik/modul_harmonik.module).
  • Notice: Undefined index: sleva ve funkci modul_harmonik_objednavky2_form() (řádek: 841 v souboru /home/www/harmonik.cz/www/harmonik.cz/sites/all/modules/modul_harmonik/modul_harmonik.module).

Objednávky

Licence

Zvolená konfigurace programu obsahuje ve svém základu možnost instalace na 1 počítač a založení 2 uživatelů k připojení na SQL server. Dále pak založení neomezeného počtu databází a firem, použití v síti (LAN i WAN) a replikace dat (WAN). Po zvolení počtu licence A a B bude stanovena optimální cena s ohledem na kombinaci výhodných balíčků. Pokud nepotřebujete licenci rozšířit, pak v níže uvedených polích nechte vyplněné hodnoty.
Licence A. Další instalace programu (klienta) v rámci licence. Každá další instalace je 25 % ze základní ceny konfigurace programu. V případě rozšíření instalace až na 5 PC (balíček), je 75 % ze základní ceny konfigurace programu (tj. 3 instalace jsou zpoplatněny, 2 instalace jsou zdarma).
Licence B. Další přístupy (uživatelé) na server v rámci licence. Každý další uživatelský přístup je za 1000 Kč. Zvýhodněné balíčky jsou pro 10, 20 nebo neomezeně uživatelů.

Sleva

Zvolte některou ze slev nebo akcí, které poskytujeme.

Rekapitulace objednávky

PoložkaCena Kč bez DPH
0
Rozšíření instalace o -1+1 dalších počítačů (licence A)0
Rozšíření instalace o -2 dalších uživatelských přístupů (licence B)0
--------------
Cena před slevou0
Poskytnutá sleva- 0
--------------
Celková cena0

Pozn.: Pokud v rekapitulaci došlo k navýšení počtu dalších instalací nebo uživatelů proti zadaným hodnotám licence A nebo licence B, pak je to dáno tím, že v požadovaných hodnotách dosahujete na vyšší hodnoty a to za stejnou cenu. Automaticky byla proto vybrána optimalizovaná varianta.


Telefon, abychom vás mohli v případě potřeby kontaktovat.
IČO firmy, pokud jste právnická osoba. Další údaje již vyplňovat nemusíte, doplníme si sami ze služby ARES.
Vaše jméno, pokud jste fyzická osoba.
Ulice, kontaktní adresa.
Město, kontaktní adresa.
PSČ, kontaktní adresa.