Objednávky

Nastavte si jednoduše a rychle konfiguraci ekonomického systému Harmonik, která je nejvhodnější pro vaše účely a to výběrem kombinace požadovaných sekcí. Po výběru požadovaných sekcí programu Harmonik, počtu instalací na PC a klientských uživatelských přístupů ihned zjistíte celkovou cenu.

Pokud se rozhodnete zvolenou konfiguraci objednat, tak se ke každé pořízené objednávce automaticky načte sleva 10%, jenž lze ještě kombinovat s některou z dalších námi nabízených slev nebo akcí. Po potvrzení objednávky na zadaný e-mail přijde zálohová faktura a po jejím uhrazení také licenční číslo.

sekce Finance

Pokud zvolíte možnost "modul Finance nepotřebuji -> pouze samostatný program" zobrazí se možnost výběru přímo z některého ze specializovaný samostatných programů. Volbou některé z ostatních možností se nabídnout k modulu Finance další možnosti kombinace s jinými moduly (např. Sklady, Fakturace, Mzdy).
Sekce Financí obsahuje moduly Deník (daňovou evidenci nebo podvojné účetnictví), Závazky a pohledávky, Banka a pokladnu, Příkaz k úhradě, Zápočty, Leasingy a úvěry, Rozpočty, Účetní uzávěrka, Majetek a Drobný Majetek.
Kromě variant Harmonik START a Harmonik ZÁKLAD, ve kterých lze pracovat pouze s jedinou založenou firmou, umožňují ostatní konfigurace založení neomezeného počtu firem.